Üdvözöljük!

Az Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola 140 diák és 15 pedagógus innovatív közössége.

Fő célunk, hogy a minőségi oktatás mellett ráirányítsuk a gyerekek figyelmét saját értékeikre, megtanítsuk őket a választás lehetőségeire.

Színes, vidám, nevelőszándékú programjaink között megtalálhatóak a környezetvédelmi, az egészségfejlesztési, a sport- és szabadidős tevékenységek.

Kiemelt szerepet kap iskolánkban az élményszerű tanulás, melynek elérése érdekében több, saját fejlesztésű módszertani gyakorlattal rendelkezünk.

Büszkék vagyunk arra, hogy évről évre képesek vagyunk a megújulásra és az új helyzetekhez való rugalmas alkalmazkodásra.

Weboldalunkon bemutatjuk a látogatóknak iskolánk főbb eseményeit, a képgalériában szereplő fotók segítségével pedig átélhetik  tartalmas, vidám vagy éppen megható eseményeinket.

Kísérjék figyelemmel életünket, sikereinket, terveinket és azok megvalósulását!

Ökoiskola vagyunk!

Ez azt jelenti, hogy úgy szervezzük egész iskolai életünket, hogy közben óvjuk környezetünket, takarékoskodunk az energiával, a vízzel. Persze az egyik legfontosabb feladatnak a gyerekek ilyen irányú nevelését tartjuk. Ezért szervezünk nekik évről évre különböző környezeti nevelési témaheteket, programokat.

Jó munkánk elismeréseként 2009-ben, 2012-ben és 2015-ben is megkatuk a kitüntető Ökoiskola címet.

Ez itt az Ökoiskolai logónk:

ofi.hu/okoiskola

Read more: https://www.kossuthsuli.hupont.hu/8/iskolank-nevadoja#ixzz2jzoFHROkItt add meg a weboldalad történetét és hogy miért hoztad létre. A fontos lépések és közreműködő emberek is érdemelnek egy említést.